Zoeken in WijnWijs.eu

Weekdeals (300x250)
Eten & kookboeken (300x250)

Wie is online?

We hebben 19 gasten en geen leden online

RSS-feed

Please update your Flash Player to view content.

Klik op de foto's voor een vergroting.


 

Wijntje en Trijntje

 

Een vrouwelijke conciërge uit het Waals-Brabantse Nijvel heeft na het overlijden van de eigenaar van de villa diens wijnkelder leeggeplunderd. Onder de gestolen flessen bevonden zich 18 flessen Château Pétrus, goed voor 2.000 euro per stuk. Een man die fortuin gemaakt had als autoverkoper bezat een droomvilla in het Waalse Lillois met zwembad, Ferrari en wijnkelder met peperdure flessen. Om een oogje in het zeil te laten houden bij zijn afwezigheid, had hij een conciërge in dienst genomen. En die zag een luxeleventje als dat van de eigenaar eigenlijk ook wel zitten.

 

Toen de eigenaar een tijdje in Monaco verbleef, had conciërge Micheline P. er geen probleem mee gebruik te maken van de Ferrari of het zwembad. En af en toe trok ze ook een goede fles wijn uit de kelder van haar baas open.

Na het overlijden van de man zag de conciërge de kans schoon om samen met haar vriend achttien flessen Pétrus met een waarde van 2.000 euro per fles te stelen uit de kelder.

De diefstal zou wellicht niet eens zijn opgevallen als drie weken later niet opnieuw was ingebroken en dure champagnes, vulpennen van Mont Blanc en dure wijnen verdwenen.

De conciërge werd door de familie van de overledene onmiddellijk verdacht en bekende na een tijdje de diefstal. De politie kon twee dure uurwerken terugvinden bij de vriend van Micheline en in een gehuurde opslagplaats stonden meer dan 100 flessen wijn.

Het duo bekende tevens dat de broer van Micheline als derde dader betrokken was bij de inbraken.
Na onderzoek konden de meeste bezittingen worden teruggegeven aan de familie van de overledene.
Tegen de drie zijn voor de rechtbank werkstraffen gevorderd.
(Bron: De Standaard, België)
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen