Zoeken in WijnWijs.eu

Eten & kookboeken (300x250)

Wie is online?

We hebben 18 gasten en geen leden online

RSS-feed

Please update your Flash Player to view content.

Klik op de foto's voor een vergroting.


 

Fleur d'Amour bij Schouten wijn en gedistilleerd Import B.V.

De liefelijke uitmonstering van de flessen van Jean Berteau uit de Pays d'Oc zijn als een boeket bloemen in de lente. Maar ook in sombere (winter) dagen zijn deze wijnen een heerlijk geschenk. Natuurlijk zijn deze wijnen zeer geschikt als aperitief. Zij passen bij veel gerechten door de aangename toegankelijke smaak van Fleur d’Amour, wijnen om lief te hebben.

ImageFleur d'Amour zijn wijnen om lief te hebben in schitterende uitmonstering.

Rouge

Rood is samengesteld uit Syrah, Cabernet Sauvignon en Merlot met een natuurlijk restsuiker van 12 gram. Soepele, doch karaktervolle wijn met zachte tannines. Een heerlijke wijn als aperitief, gerechten met rood vlees of een kaasplateau.

Blanc

Wit is gemaakt van Sauvignon en Grenache blanc met een natuurlijk restsuiker van 7 gram. Deze lichtzoete witte wijn is zuiver en fris van smaak, met een soepele finish en goede lengte. Een aangenaam gezelschap bij een maaltijd met wit vlees of kip.

Rosé

Rosé is een compositie van diverse druivenrassen met een natuurlijk restsuiker gehalte van 12 gram per liter. De wijn is in het bijzonder geschikt als aperitief of in combinatie met diverse vleeswaren, rood en wit vlees, kip, gegrilde of gebakken vis. De wijn is tevens een ideale partner bij de barbecue.

Deze wijnen zijn verkrijgbaar bij SCHOUTEN WIJN & GEDISTILLEERD IMPORT B.V., Tasmanstraat 131-135, 2518 VM  Den Haag, Website: www.schoutenimport.nl    Telefoon    : 070 – 345 42 02, E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .


Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen