Klik op de foto's voor een vergroting.
The London International Wine & Spirits Fair
Met ingang van 1 januari 2007 heeft “The London International Wine & Spirits Fair” (LIWSF) besloten zijn PR belangen voor de Benelux markt onder te brengen bij het nieuwe Nederlandse PR bureau Melman Communications. Oprichtster van het bureau, Ghislaine Melman, zal zich voornamelijk bezig gaan houden met het informeren van de handel en pers over deze unieke beurs.
Het startsein voor de campagne zal werd gegeven tijdens de Wine Professional in Amsterdam, waar Melman Communications aanwezig was. Belangstellenden konden hier onder andere meer informatie inwinnen over de LIWSF. Daarna zal de handel en pers regelmatig op de hoogte worden gehouden over nieuws en ontwikkelingen van de beurs.
Grootste keuze in wijn en gedestilleerd ter wereld
De LIWSF onderscheidt zich van andere internationale vakbeurzen door zeer business gericht te zijn. Daarnaast is de beurs gratis toegankelijk en zeer gemakkelijk en snel bereikbaar via London City Airport. Exposanten zijn voor de helft afkomstig uit de Oude en Nieuwe Wereld en bieden daarbij de grootste keuze in wijn en gedestilleerd. Tot slot biedt de LIWSF een uitgebreid programma aan spraakmakende en toonaangevende seminars over de internationale wijnmarkt.
Gegevens:
Data: 22 – 24 Mei 2007, Openingstijden: 22 en 23 mei: 9.30 uur – 18.00 uur, 24 mei: 9.30 uur – 17.00 uur.
Locatie: ExCeL London, Victoria Docks, London E16 1XL
Toegang: uitsluitend voor professionals
Catalogus: gratis bij binnenkomst
Website: www.londonwinefair.co.uk



