Please update your Flash Player to view content.
Klik op de foto's voor een vergroting.
Wijn-palaver uit Ribera
Wie wil exporteren, moet z’n wijn goed en duidelijk presenteren. Daarom schakelde een wijnboer uit Ribera del Duero binnen zijn netwerk iemand in die geacht werd het Nederlands voldoende te beheersen om in polderland aan de bak te kunnen komen. Hij wendde zich tot een van de grootste importeurs met een epistel vol spelfouten, warrig zinsverloop en onbegrijpelijke vertalingen. Die verschenen compleet op de website van een wijnblad. Op gezag van die bron citeren wij het volgende:“Carrascosa is mijn naam en ik schrijf namens een producent van wijn uit Ribera del Duero. Wij zijn op zoek naar nieuwe werknemers in de Europese markt e s zijn vastbesloten om een product dat het concurrentievermogen van onze klanten verbetert in te voeren.
Voor deze presenteren we een hoge kwaliteit wijn tegen ene prijs dioe ver beneden de nromale.
Wij zorgen wel voor de wijn te geven het beste van al ons land. Daarom hebben we de maximale prijs, om de gehele keten ten goede komen. In het geval van een importeur dat zij minder investering in tijd om een wijn te kopen. En het restaurant dat verkoopt kan krijgen meer winst per fles.
We denken dat we grote dingen samen doen. Ik gaf hem die informatie en bevestig een brief aan een foto van de fles.
Een proefnotitie
Een zeer rode kleur. Zeer persistent en een parfum in ene mond groot en aangenaam. Hij (zij) laat een blijvende smaak. Voor de liefhebbers (minnaressen) van goede wijn. In smaak is het onze aanbeveling. De jonge reageert ook zeer goed.
Een vruchtbare vlakte Gunst
Kelder: SOLIRA 2002 SL
Een benaming van oorsprong: Ribera del Duero
Samenstelling: 100% Dye Land (Tempranillo)
Uitwerking:
De vintage encuba in deposito´s van 9.000 liter. Gisting bij een temperatuur van 28° Bepaalde. Descubes is gemaakt nam 20 dagen maceratie. Slechts een kwaliteitswijn is voorbestemd om dat infuus van 1ª.
Een PROEVEN
Een visueel signaal:
Een rode Picota met paarse tinten hoog (groot) jas (mantel).
Olfactorische fase:
Een grote aromatische intensiteit en de complexiteit waar fruitsmaken worden gemengd, zoals bramen, aardbeien en frambozen.
Een fase smaak:
In de mond, deze wijn is rond, zacht, hebzuchtig en genereus.
Retentietijd:
2 tot 3 jaar
Een serveertemperatuur:
Tussen 16 en 18°
We hopen dat het kan zijn om haar belang.Aarzel niet om contact op ons alle twijfels weg te nemen of om de informatie te vergroten.
Heel erg bedankt”.
Daniel Carrascosa
(Bron: website Perswijn)




